Lag 5

 

Välkommen till arbetslag 5

Arbetslag 5 finns i A-huset, i arbetslag 5 finns 5a, 5b, 5c och 5d 

Här finns filmer som visar de vanligaste momenten i Skolplattformen: https://video.stockholm.se/tag/vhskolplattformen

Mentorer i lag 5  

Madeleine Levenstam

Maria Wikström

Jennifer Jakobsson

Lena Rigmar (bild)

Sandra Hilberth

Tina Nordén (musik)

Helen Embretsén

Ulrika Ljungström (slöjd)

Klara Granath (slöjd)

 
                                           

madeleine.levestam@stockholm.se

maria.wikstrom@stockholm.se

jennifer.jakobsson@stockholm.se

lena.ringmar@stockholm.se

sandra.hilberth@stockholm.se

christina.norden@stockholm.se

helen.embretsen@stockholm.se

ulrika.ljungstrom@stockholm.se

klara.granath@stockholm.se

 

 

Övriga undervisande lärare:

Anders Friström (slöjd)

Kristoffer Karnik (so-ämnen)

Mikael Ohlsson (matematik)

Ginnie Taylor (engelska)

Anna Lindgren Wahlgren (idrott)
 

 

anders.fristrom@stockholm.se

kristoffer.karnik@stockholm.se

mikael.ohlsson@stockholm.se

ginnie.dahlin@stockholm.se

anna.lindgren@stockholm.se
 

Solhemskolans exp.: 08-508 412 81 Tel klubben 08-50841272

 

 

Dela:
Kategorier: