Lag 5

 

Välkommen till arbetslag 5

Arbetslag 5 finns i A-huset, i arbetslag 5 finns 5a, 5b, 5c och 5d 

Trevlig sommar önskar vi er alla! Vi ses igen den 20 augusti!

 

Mentorer i lag 5  

Anders Friström
Johanna Thulén
Kristoffer Karnik (Föräldraledig VT-18)
Mikael Ohlsson 
Sara Tobiasson  
Sofia Solman
Joel Emnegård                                             

anders.fristrom@stockholm.se
johanna.thulen@stockholm.se
kristoffer.karnik@stockholm.se
mikael.ohlsson@stockholm.se
sara.tobiasson@stockholm.se
sofia.solman@stockholm.se

 

Övriga undervisande lärare:

Sandra Hilberth (svenska, teknik)
Ginnie Taylor (engelska)
Joel Emnegård
Ulrika Ljungström (slöjd)
Klara Granat (slöjd)        
Lena Rigmar (bild)
Tina Nordén (musik)
Anna Lindgren Wahlgren (idrott)
Tomas Olofsson (idrott)

 

sandra.hilberth@stockholm.se
ginnie.dahlin@stockholm.se
joel.emnegard@stockholm.se
ulrika.ljungstrom@stockholm.se
klara.granat@stockholm.se
lena.ringmar@stockholm.se
christina.norden@stockholm.se
anna.lindgren@stockholm.se
tomas.olofsson@extern.stockholm.se

Solhemskolans exp.: 08-508 412 81 Tel klubben 08-50841272

 

 

Dela:
Kategorier: